No jasně

15. října 2014 v 12:29 | Ronnie |  Téma týdne
Někdo napíše článek ve stylu toho, že by změnil ten a ten den a někdo zase o tom, jak nechce změnit žádný den, co se stal. Ani jeden z článků neodsuzuju, každý má právo to pobrat po svém.
Já sama se musím přiznat, že nevím, zda bych změnila jeden den v mém životě. Všechno má svůj význam a účel....ale je pravda, že kdyby mi zemřel někdo hodně blízký....vlastně ne, ten den bych úplně smazala. Jenže smrt nelze oklamat, možná jen tak ve hře, ne v životě.
Jo, hodně hádek s přítelem, málem několik rozchodů, ale ne, ty dny bych nezměnila...k čemu? To, kde jsme s přítelem teď, zapříčinily naše hádky a věřte mi, teď jsem spokojená a snad i on,....no alespoň tak vypadá :P
Podívejte, bylo by krásné, kdybychom mohli změnit jeden den v našem životě, kdy jsme se pohádali s blízkou osobou, neudělali závěrečnou zkoušku nebo kdy nám umřel někdo blízký. Je pravda, že dny, kdy nám umřel někdo blízký, většinou nemůžeme ovlivnit, pokud dotyčný neumřel naší vinou. Přece nemůžeme měnit to, co jsme sami zavinili....jak všichni furt tvrdí, chybovat je lidské....a také je to zdravé....kdybychom nechybovali, bylo by něco špatně. (Teď mě nechápejte jako člověka, co tvrdí, že zabíjet je zdravé, to není!!)
Tohle téma je depresivní samo o sobě tím, že si většinou lidé vzpomenou na něco hodně smutného a chtějí to změnit. Možná můj článek působí hodně zapškle, ale věřte, že každý si to životní drama už prožil nebo prožije. Já si ho už prožila a doufám, že mě jiné nečeká a věřte mi, ten den nebo dny, kdy se děj dramatu odehrával, bych nikdy nezměnila. Nikdy. ..... A tím se změnil můj pohled na věc na začátku tohohle článku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.