Převlečení

27. října 2014 v 17:13 | Ronnie |  Tvořím
Mnoho lidí si asi bude myslet, že jsem vytvořila něco s oblečením, ale to není tak úplně pravda ani lež.

Po dlouhém a opravdu dlouhém mučení jsem končně přišla na to, jak si vytvořit vlastní design na blog. Samozřejmě, že v programech jako Photoshop pracovat umím, ale nikdy jsem nevěděla, jak vše nastavit pro blog. Nevěděla jsem, v jakých rozměrech vše udělat a tak. Dnes jsem se k tomu konečně dopátrala tak jako jsem se pžed pár dny dopátrala k tomu, jak si vytvořil vlastní menu.
Sice mám vystudovanou SŠ uměleckou, ale nikdo nám tam vlastně skoro nic nevysvětlil. Tak jako na ostatních školách ;)

Hrozně mi tato situace připomíná okamžik, kdy jsem po několika letech hraní The Sims 2 konečně přišla na to, jak stáhnout downloady do hry. Vše jsem se dozvěděla, jakmile jsem se naučila správně používat internet (jsem počítačový antitalent, i když se snažím jím nebýt).

A proč takový design, kde je ospalá dívka na posteli, která představuje, jak se jí nic nechce?
Páč jsem upadla do takového období, které trvá už asi rok. V maturitním ročníku se mi čím dál tím míň chtělo něco dělat, natož se učit. Ano, nakonec jsem odmaturoala s vyznamenáním, ale na vysvědčení by měli dopsat, s jakou nechutí jsem se celý čtvrťák nudila a jak mě všechno nebavilo. Bohužel se mě tato nálada drží do teď. A asi jen tak nezmizí.

Vše obrázky v designu jsou mé vlastní. Aspoň něco mě na té SŠ naučili a to tohle: Vždy si vše nakresli a vytvoř sám, jinak tvoje práce není autorská!!

Nicméně zde je, můj PRVNÍ VLASTNÍ DESIGN!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týnka Týnka | Web | 11. listopadu 2014 v 14:18 | Reagovat

krásný, tohle bych já nikdy neuměla:)

2 Ronnie Ronnie | 12. listopadu 2014 v 11:10 | Reagovat

[1]: Děkuju, taky mi dlouho trvalo, než jsem přišla, jak na to se vším tím nastavením a tak ;) Ale nevěš hlavu, když si člověk mákne, zvládne to ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.