Ústupky?

28. října 2014 v 20:01 | Ronnie |  Téma týdne
Opět jsem TT pojala po svém.

Zrovna teď se můj přítel naštval jen proto, že pojedu ke kamarádce a budu u ní možná spát (má to teď doma divoký a neví, jestli to půjde). Hlavní vinu v tom nesu já. Protože většinou jsem k té kamarádce (říkejme jí Klára) jezdila vždy, když jsem se s ním pohádala, protože jsem si chtěla pročistit hlavu a párkrát jsme se málem i rozešli. Bylo to většïnou vždy období, kdy jsme to s přítelem měli takové hodně divoké. No a on se teď bojí, že když tam pojedu, zase se s ním rozejdu.

Kdepak. Kláru jsem neviděla téměř 4 měsíce. Skoro každý den dřepím doma, protože jsem na pracáku, práce žádná a já mám náladu pod psa. Do toho se s přítelem někdy dost ošklivě pohádáme a já pak prostě potřebuju ventilovat ovzduší.

Vážně teď nejedu za Klárou proto, abych se rozmyslela, že se s přítelem rozejdu. Ale dlouho jsem se s ní neviděla a potřebujeme probrat plno věcí, jak už to u děvčat bývá.

Ale nyní mám pocit, že právě přítel je moje mlha života. Nemůže mi přece zakazovat kamarádku jen proto, že se bojí. Bát by se nemusel, kdyby se ke mně někdy nechoval tak arogantně, jak se chová. Bohužel z jeho pohledu jsem arogantní já.

Než jsem měla kluka, vždy jsem si říkala, že se nebudu kvůli němu omezovat. Samozřejmě jsem v partnerství sama pochopila, že někdy se prostě omezit musíte. Ale aby mi zakazoval kamarádku a on sám si jezdil za svým psem a matkou, když ho potřebují, to je fér?

Tak nevím, myslím, že je nejvyšší čas na to, aby mlha opadla a já si prosadila svou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týnka Týnka | Web | 11. listopadu 2014 v 14:16 | Reagovat

Možná bys mu to měla přesně takhle jak jsi to napsala sem, říct. Každý potřebujeme kamarády, za kterými můžeme utéct a probrat co nás trápí. Určitě má kamarády i on. Nebo mě napadá, zkus třeba tu svou kamarádku pozvat k vám, aby se s ní seznámil i Tvůj přítel (pokud se tak ještě nestalo) a vyvrátíš mu tak důvody, aby se bál... Je potřeba si vše říct, otevřeně a v klidu a určitě to bude lepší... Držím palce. :-)

2 Ronnie Ronnie | 12. listopadu 2014 v 11:12 | Reagovat

[1]: Nakonec to dopadlo dobře, až jsem se divila :-) U kamarádky jsem nakonec nespala, ale i tak jsem tam jela a přítel se s tím musel poprat sám a na mě protivný pak nebyl, naštěstí ;-) Ale děkuju za radu, a určitě s tebou souhlasím se vždy je lepší, když mě něco ohledně partnera trápí, mu to říct, jak to cítím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.