A naposledy.

19. listopadu 2014 v 14:28 | Ronnie
Nebyla bych to já, kdyby jsem za TT opět nehledala něco fylozofického.

Musím říci, že ne každou věc bych chtěla prožít ještě jednou....třeba braní otisků na rovnátka...brrr. Ale na druhou stranu, člověk si říká, že kdyby něco tak hnusnýho, jako je braní otisků na rovnátka, měl podstoupit ještě jednou, určitě by se více soustředil na to, aby dýchal nosem. Ale pžiznej me si, kdo by si chtěl nechat dobrovolně dělat znovu otisky?

Když to vezmu z trochu intimního soudku, mnoho holek si pamatuje (nebo jsem to tak aspoň slyšela) barvu kalhotek, které na sobě měly, když přišly o panenství. Já si to nepamatuju. A kolikrát jsem si říkala, abych o to mohla přijít ještě jednou, abych si zapamatovala každý detail z toho okamžiku (protože jsem takovej snílek a romantik a vždycky jsem si myslela, že si zapamatuju každej detail).
Ale asi s odstupem času člověku dojde, že nezáleží na tom, co měl na sobě a že si to nemusí nutně pamatovat, ono totiž stačí, když to pro vás byl krásný a příjemý zážitek. A jestli bych si to chtěla prožít znovu? ............................................................................................................................................................................To vážně nevím. Ale asi možná ne, přece jen jsem ráda, že jsem o "to" mohla přijít jenom jednou. A kdyby to mělo být "ještě jednou", už bych do toho nikdy nešla. Ne proto, že to nebylo krásný nebo tak, ale proto, že jsem ráda, že jsem si z toho dne pamatovala to důležitý...a ne barvu svých kalhotek. A vrátit se v čase jen proto, abych si zapamatovala barvu svých kalhotek? To bych byla asi vážně.....no prostě blbá ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MaddyHarry MaddyHarry | Web | 19. listopadu 2014 v 14:51 | Reagovat

Originálně pojaté. Článek na toto téma týdne a zároveň o ztrátě věnečku bych nečekal. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.