2. ledna 2015

2. ledna 2015 v 15:17 | Ronnie
Přítel vstával do práce. Zaspal. Měla jsem plán, že dnes vstanu s ním, i když do práce nemusím. Samozřejmě se mi vstávat nechtělo, tak jako jemu. Naštěstí to do práce nemá tak daleko a nezaspal zase tak moc.
Natočila jsem si tedy ráno budík na 8:00, protože jsem čekala telefonát z práce, kam bych ráda nastoupila a kde mi slíbili, že se do konce týdne ozvou. Takže jsem nechtěla telefonát změškat či zaspat.
Samozřejmě jsem v osm nevstala, ale naštěstí jsem vždy usla jen na chvíli.
Bylo asi 8:40, když se rozezvoněl telefon s neznámým číslem. Byl to telefonát z práce, že se mám příští týden dostavit na pohovor, který bude trvat tak deset minut.
Možná vás zajímá, o jakou práci se vlastně jedná. Nebudu ji zde zatím psát, ne snad proto, že bych se za ni sytděla, ale proto, že to nechci zakřiknout, kdyby mě teda vzali. Jsem prostě trochu pověrčivý člověk. A hlavně nervózní. Už teď jsem tak moc nervózní...ale ani ne tak kvůli práci, jako kvůli kolektivu. Mívám trochu problémy někam zapadnout. A také jsem introvert. Takže se toho trochu bojím. Ale na druhou stranu při práci, kterou bych vykonávala, bych se s moc lidmi bavit ani nemusela. Prostě bych si hleděla svého. Teď už jen záleží, jaké směny budu mít. Jsem totiž dojíždějící a autobusy mi na tu stranu nejezdí o víkendech, jak bych si přála. Takže doufám, že směny nebudou problém.
Asi od února budu s přítelem bydlet sama v bytě (mamka se bude stěhovat) a každá koruna příjde vhod, no nemám pravdu?

No ale abych nemluvila jen o práci.
Před chvílí jsem se dívala na Angeliku, Markýzu andělů. Protože jsem na ČT 1 mezi svátky nechytla první díl. Ale nedívala jsem se na celý film, protože druhou část nemám tak ráda (soud, tahanice, údajné upálení).
Teď už jen čekám na přítele, až dorazí z práce. Sice nevím, co dnes ještě budu dělat a co bude dělat přítel, ale vidím to na docela pohodový den :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.