5. ledna 2015

5. ledna 2015 v 17:17 | Ronnie |  Život píše
Na počátku dnešního dne jsem usla. Tím myslím čas něco málo po půlnoci. Přítel mi slíbil, že mě vzbudí přesně za 10 minut 2 hodiny ráno. Proč? Protože v ten čas jsem se před 20 lety narodila. A T. chce být vždy první, kdo mi popřeje :)
Pak jsem hned usla :P
Ráno následovalo popřání od maminky, pak pár SMS od rodiny a kamarádky, přání na FB......k tomu se asi nebudu moc vyjadřovat...některým spolužákům je zatěžko popřát ;)

Co je ale důležitější....už mi nikdy nebude "NÁCT" :/ :) Proč takový smajlíci? Na jednu stranu jsem ráda, že jsem vylezla z takové té škatulky náctiletých.....páč si ze mě rodina stále dělala legraci, že jsem ještě puberťák atd. Ikdyž, budu upřímná, jako puberťák se někdy zachovám ;)
Ale na druhou stranu jsem smutná, protože to je uzavření takového toho bláznivého mládí, kdy si právě každej řekne: "Ale tak co, vždyť je to ještě puberťák." Teď? To si budou říkat, když vyvedu nějakou pytlovinu: "Seš dospělá a chováš se jako malá!"
No.....patřím mezi ty lidi, co nikdy nevyrostou. Teď to nemyslím ve smyslu toho, že nic neberu vážně a že jsem nezodpovědná atd., ale tak, že někdy dělám takový ty blbůstky, křením se jak malý děcko a mezi rodinou jsem takovej ten šašek. A nevadí mi to :)

Tak vítej, dvacítko!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.