Nová rubrika

2. ledna 2015 v 13:41 | Ronnie
Rozhodla jsem se vytvořit novou rubriku. Navodil mě k tomu internet. Teď si nemohu vzpomenout (vážně, i kdyby ste mě chtěli zabít), kde jsem něco podobného viděla...jo už vím!! Na fb moje příbuzná sdílela fotku s něčím takovým, jako začíná se psát nová kniha, první stránka (nový rok a že bude 365 stránek). No...a tak mě při této fotce napadlo, psát si každodenní deník. Nejdřív jsem to chtěla psát jen tak do Wordu a pak si to nechat vytisknout a možná to pak zveřejnit na blogu. Ale takhle to bude pro mě více zábavné, když to budu psát hned na blog.
Chápu, že většinu lidí nezajímá, co ten neznámý člověk z blogu vlastně každý den dělá a tak, ale mě to příjde celkem zábavné, hlavně pak v případech, kdy se vám stereotyp na pár dní někam ztratí a vy prožíváte úplně něco jiného, než na co jste každý den zvyklí.
A jelikož je dnes 2. ledna 2015, musím dohnat i včerejšek. Jinak se samořejmě budu snažit zapisovat dny každý den, ale asi je mně i vám jasné, že ne úplně každý den to půjde (budu utahaná, nebudu stíhat a podobné výmluvy :P ).
A taky nepočítám s tím, že tato rubrika nějak získá na popularitě, to ne, ale prostě mi to příjde zajímvaé a zábavné, hlavně když se pak na to po čase (třeba na Nový rok 2016) budu zpětně dívat :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.