BOOM s ranními rutinami!!

22. června 2015 v 13:04 | Ronnie |  Život píše
Nevím, kdy jste si toho všimli vy, milý čtenáři, ale já to zpozorovala teprve před pár týdny. Ano, jedná se o "boom" s ranními rutinami, které natáčí skoro každý youtuber. Nemám nic proti tomuto novému trendu, docela ráda některá videa sleduji, ale někdy mám pocit, že se ocitám v jiné dimenzi. Hned vám to vysvětlím:

Když mi bylo 15-19 let, byla jsem velice podobná dívkám na videích. Ne, že bych vypadala stejně jako ony, ale také jsem měla potřebu všem všechno uakzovat (neberte mě zase až tak doslova), měla jsem ráda, když někdo vidí můj pokoj, ale víc jsem měla ráda ten pocit, který jsem u toho prožívala. Také jsem toužila po tom, aby mne lidi sledovali a dívali se, jak se líčím a oblékám do školy. Ale díkyhobu jsem nikdy žádné video na youtube s tímto vším nedala. Za prvé jsem neměla kameru (naštěstí) a navíc jsem neměla takový cool pokoj a oblečení, abych se měla čím "chlubit".
Možná bych dnes "liskala", kdybych tahle videa někdy natočila a pak zveřejnila je na youtube. Protože mám ráda svoje soukromí a to má každý jen jedno. A jakmile bych video dala na youtube.com, moje soukromí by z velké části zmizelo.

Na druhou stranu obdivuji dívky, které se nebojí začít s natáčením videí.

Ranní rutiny jsou někdy zajímavé, ale někdy opravdu nechápu ty dívky, které mají krásnou a neposkvrněnou pleť a mají nutkání si i přesto napatlat na obličej tunu make-upu a pudru. Také dávat si nalepovací řasy do školy mi příjde přehnané, nemluvě o rudých rtěnkách, které na sebe dívky patlají ve 14-ti letech. Neříkám, někomu to sluší, ale některé dívky pak vypadají starší a myslím si, že to není dobré.

Nevím no, z těchto videí, konkrétně z ranních rutin, mám velmi smíšené pocity. Na jednu stranu tahle videa ráda sleduji, ale na druhou stranu se divím, proč má někdo potřebu taková videa házet na youtube. Ano, ve většině případů je to na popud sledujících a fanoušků. Lidi to zajímá. Jen by mě zajímalo, proč nás to tak zajímá? Kde se v člověku bere ta zvědavost vidět, jak někdo jiný vstává, maluje se, snídá a obléká se? Vždyť je to téměř u všech stejné.

10 rad pro krásné vstávání a lepší denTrend v líčení: Nahé líčení krok za krokemStylistka Žaneta: Češky nejsou v oblékání odvážné a drží se stereotypůSnídaně je základ úspěchu

A jaký máte názor na "Ranní rutiny" vy?


Zdroje obrázků:
http://zena.centrum.cz/volny-cas/zabava/clanek.phtml?id=786889
http://www.bety.cz/krasa-a-moda/clanky/2053/Trend-v-liceni-Nahe-liceni-krok-za-krokem
http://zeny.e15.cz/clanek/pro-krasu/stylistka-zaneta-cesky-jsou-v-oblekani-malo-odvazne-a-drzi-se-stereotypu
http://mladazena.maminka.cz/scripts/detail.php%3Fid=403956
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 28. června 2015 v 19:09 | Reagovat

Sleduju youtubery, kteří tohle nenatáčí, takže se mi všecky ty rutiny vyhnuly. Nějak netuším, co je na tom tak úžasného, že na to lidi koukají, ale ok. Upřímně, vidět někdo mou ranní rutinu, nejspíš se zděsí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.